Network Admin - en to ug translation catalogue (180 entries)

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">Documentation on Creating a Network</a>
ug: <a href="http://codex.wordpress.org/Create_A_Network" target="_blank">تور قۇرۇشقا ئائىت ماتېرىياللار</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin" target="_blank">Documentation on the Network Admin</a>
ug: <a href="http://codex.wordpress.org/Super_Admin_Super_Admin_Menu" target="_blank">تور باشقۇرغۇچىسىغا ئائىت ماتېرىياللار</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Settings_Screen" target="_blank">Documentation on Network Settings</a>
ug: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Network_SubPanel" target="_blank">تور تەڭشەكلىرىگە ئائىت ماتېرىياللار</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Themes_Screen" target="_blank">Documentation on Network Themes</a>
ug: <a href="http://codex.wordpress.org/Super_Admin_Themes_SubPanel" target="_blank">تور ئۇسلۇبلىرىغا ئائىت ماتېرىياللار</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Update Network</a>
ug: <a href="http://codex.wordpress.org/Super_Admin_Update_SubPanel" target="_blank">تورنى يېڭىلاشقا ئائىت ماتېرىياللار</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Network_Admin_Users_Screen" target="_blank">Documentation on Network Users</a>
ug: <a href="http://codex.wordpress.org/Super_Admin_Users_SubPanel" target="_blank">تور ئىشلەتكۈچىلىرىگە ئائىت ماتېرىياللار</a>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">Documentation on the Network Screen</a>
ug: <a href="http://codex.wordpress.org/Tools_Network_Screen" target="_blank">تور ئېكرانىغا ئائىت ماتېرىياللار</a>

en: <strong>Caution:</strong> We recommend you back up your existing <code>wp-config.php</code> and <code>%s</code> files.
ug: <strong>دىققەت:</strong> نۆۋەتتىكى <code>wp-config.php</code> ۋە <code>%s</code> ھۆججەتلىرىڭىزنى زاپاسلىۋېلىشىڭىزنى تەۋسىيە قىلىمىز.

en: <strong>Caution:</strong> We recommend you back up your existing <code>wp-config.php</code> file.
ug: <strong>دىققەت:</strong> نۆۋەتتىكى <code>wp-config.php</code> ھۆججىتىڭىزنى زاپاسلىۋېلىشىڭىزنى تەۋسىيە قىلىمىز.

en: A new user will be created if the above email address is not in the database.
ug: يۇقىرىقى ئېلخەت ئادرېسى تېخى تىزىملىتىلمىغان ئەھۋالدا يېڭى ئىشلەتكۈچى قۇرۇلىدۇ.

en: Add New Site
ug: يېڭى تور بەت قوشۇش

en: Add New Users
ug: يېڭى ئىشلەتكۈچى قوشۇش

en: Add Site
ug: تور بەت قوشۇش

en: Add User
ug: ئىشلەتكۈچى قوشۇش

en: Add User to This Site
ug: بۇ تور بەتكە ئىشلەتكۈچى قوشىمەن

en: Add the following to your <code>.htaccess</code> file in <code>%s</code>, replacing other WordPress rules:
ug: تۆۋەندىكى كودلارنى <code>%s</code> نىڭ ئاستىدىكى <code>.htaccess</code> ھۆججىتىڭىزدە بار بولغان ۋوردپرەس قائىدىلىرى بىلەن ئالماشتۇرۇڭ:

en: Add the following to your <code>wp-config.php</code> file in <code>%s</code> <strong>above</strong> the line reading <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging. */</code>:
ug: تۆۋەندىكى كودلارنى <code>%s</code> نىڭ ئاستىدىكى <code>wp-config.php</code> ھۆججىتىڭىزدىكى <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging. */</code> دېگەن قۇرنىڭ <strong>ئۈستىگە</strong> قوشۇڭ:

en: Addresses of Sites in your Network
ug: تورىڭىزدىكى تور بەتلەرنىڭ ئادرېسلىرى

en: Admin E-mail Address
ug: باشقۇرغۇچى ئېلخەت ئادرېسى

en: Admin Email
ug: باشقۇرغۇچى ئېلخەت ئادرېسى

en: All Sites
ug: بارلىق تور بەتلەر

en: All done!
ug: ھەممىسى ئاياغلاشتى!

en: Allow new registrations
ug: يېڭىدىن تىزىملىتىشقا رۇخسەت

en: An existing WordPress network was detected.
ug: مەۋجۇت ۋوردپرەس تورى بايقالدى.

en: Are you sure you wish to delete these themes?
ug: بۇ ئۇسلۇبلارنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Available Updates
ug: تەييار بولغان يېڭىلاشلار

en: Banned Email Domains
ug: چەكلىنىدىغان ئېلخەت مۇلازىمېتىرلىرى

en: Banned Names
ug: چەكلەنگەن ئىسىملار

en: Because you are using <code>localhost</code>, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using <code>localhost.localdomain</code> if you wish to use sub-domains.
ug: ئىشلىتىۋاتقىنىڭىز <code>localhost</code> بولغاچقا، ۋوردپرەس تورىڭىزدىكى تور بەتلەر ئۈچۈن قىسمىي مۇندەرىجە ئىشلىتىشىڭىز كېرەك. قىسمىي ئادرېس ئىشلىتەي دېسىڭىز <code>localhost.localdomain</code> نى ئىشلىتىڭ.

en: Both sites and user accounts can be registered.
ug: تور بەت ۋە ئىشلەتكۈچى ھېساباتىنىڭ ھەر ئىككىسىنى تىزىملاتقىلى بولىدۇ.

en: Can&#8217;t create an empty site.
ug: قۇرۇق تور بەت قۇرغىلى بولمايدۇ.

en: Cannot add user.
ug: يېڭى ئىشلەتكۈچى قوشقىلى بولمايدۇ.

en: Cannot create an empty user.
ug: يېڭىدىن ئىشلەتكۈچى قۇرغىلى بولمىدى.

en: Complete the following steps to enable the features for creating a network of sites.
ug: تور بەتلەردىن تور قۇرۇش خاسلىقىنى ئىناۋەتلىك قىلىش ئۈچۈن تۆۋەندىكى باسقۇچلارنى تاماملاڭ.

en: Confirm
ug: جەزملەش

en: Create a <code>blogs.dir</code> directory at <code>%s/blogs.dir</code>. This directory is used to store uploaded media for your additional sites and must be writeable by the web server.
ug: <code>%s/blogs.dir</code> بولىدىغان قىلىپ <code>blogs.dir</code> مۇندەرىجىسى قۇرۇڭ. بۇ مۇندەرىجە قوشۇمچە تور بەتلەرنىڭ مېدىيا ھۆججەتلىرىنى يۈكلەشكە ئىشلىتىلىدۇ. ئۇ چوقۇم يازغىلى بولىدىغان ھالەتتە بولۇشى كېرەك.

en: Create a Network of WordPress Sites
ug: ۋوردپرەس تور بەتلىرىنىڭ تورىنى قۇرۇش

en: Default Language
ug: كۆڭۈلدىكى تىل

[ctx: Default network name]
en: %s Sites
ug: %s تور بەت

en: Delete Theme | Delete Themes
ug[0]: ئۇسلۇبنى ئۆچۈرۈش
ug[1]: ئۇسلۇبلارنى ئۆچۈرۈش

en: Duplicated username or email address.
ug: ئىشلەتكۈچى نامى ياكى ئېلخەت ئادرېسى قايتىلانغان.

en: ERROR: The network could not be created.
ug: خاتالىق: تورنى قۇرغىلى بولمىدى.

en: Edit Site: %s
ug: تور بەتنى تەھرىرلەش: %s

en: Edit Site: <a href="%1$s">%2$s</a>
ug: تور بەتنى تەھرىرلەش: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Enable administration menus
ug: باشقۇرغۇچى تىزىملىكى ئىناۋەتلىك

en: Enabling the Network
ug: تورنى ئېچىش

en: Enter the username and email.
ug: ئىشلەتكۈچى نامى ۋە ئېلخەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Enter the username of an existing user.
ug: مەۋجۇت ئىشلەتكۈچىنىڭ نامىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to creating a network of WordPress sites. We will create configuration files in the next step.
ug: تۆۋەندىكى ئۇچۇرلارنى تولدۇرۇش ئارقىلىق ۋوردپرەس بەتلىرىدىن تور قۇرالايسىز. كېيىنكى قەدەمدە بىز سەپلىمە ھۆججىتى قۇرۇپ بېرىمىز.

en: First Comment
ug: تۇنجى ئىنكاس

en: First Comment Author
ug: تۇنجى ئىنكاس ئاپتورى

en: First Comment URL
ug: تۇنجى ئىنكاس ئادرېسى

en: First Page
ug: تۇنجى بەت

en: If <code>mod_rewrite</code> is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="http://httpd.apache.org/docs/mod/mod_rewrite.html">Apache documentation</a> or <a href="http://www.google.com/search?q=apache+mod_rewrite">elsewhere</a> for help setting it up.
ug: ناۋادا <code>mod_rewrite</code> نى ئىشلەتكىلى بولمىسا، تور باشقۇرغۇچىڭىزدىن ئۇنى قاچىلاپ بېرىشنى سوراڭ. يا بولمىسا <a href="http://httpd.apache.org/docs/mod/mod_rewrite.html">Apache ماتېرىياللىرى</a> ياكى <a href="http://www.google.com/search?q=apache+mod_rewrite">باشقا يەرلەردىن</a> ئۇنى قاچىلاش ھەققىدىكى ياردەملەرگە ئېرىشەلىشىڭىز مۇمكىن.

en: Info
ug: ئۇچۇرلار

en: Installed Themes
ug: قاچىلانغان ئۇسلۇبلار

en: Invalid email address.
ug: ئېلخەت ئادرېسى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid site ID.
ug: تور بەت ID سى ئىناۋەتسىز.

en: It looks like the Apache <code>mod_rewrite</code> module is not installed.
ug: قارىغاندا Apache نىڭ <code>mod_rewrite</code> مودۇلى قاچىلانمىغان ئوخشايدۇ.

en: Language Settings
ug: تىل تەڭشەكلىرى

en: Limit total size of files uploaded to %s MB
ug: يۈكلىنىدىغان ھۆججەتنىڭ ئومۇمىي سىغىمى  %s MB دا چەكلەنسۇن

en: Limited Email Registrations
ug: ئېلخەتتە تىزىملىتىشنى تىزگىنلەش

en: Logged in users may register new sites.
ug: كىرگەن ئىشلەتكۈچىلەر يېڭى تور بەتلەرنى تىزىملىتالايدۇ.

en: Max upload file size
ug: يۈك ھۆججىتىنىڭ ئەڭ چوڭ سىغىمى

en: Menu Settings
ug: تىزىملىك تەڭشەكلىرى

en: Missing email address.
ug: ئېلخەت ئادرېسى خاتا.

en: Missing or invalid site address.
ug: تور ئادرېسى كىرگۈزۈلمىگەن ياكى ئىناۋەتسىز.

en: Network
ug: تور

en: Network Admin Email
ug: تور باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەت ئادرېسى

en: Network Details
ug: تور تەپسىلاتى

en: Network Name
ug: تور نامى

en: Network Settings
ug: تور تەڭشەكلىرى

en: Network Title
ug: تور تېمىسى

en: New Site Settings
ug: يېڭى تور بەت تەڭشەكلىرى

en: New site created by %1s
    
    Address: %2s
    Name: %3s
ug: %1s يېڭى تور بەت قۇردى
    
    ئادرېس: %2s
    نامى: %3s

en: Next Sites
ug: كېيىنكى تور بەت

en: No theme selected.
ug: ئۇسلۇب تاللانمىدى.

en: No, Return me to the theme list
ug: ياق، ئۇسلۇب تىزىملىكىگە قايتىمەن

en: Note:
ug: ئەسكەرتمە:

en: Once the network is created, you may reactivate your plugins.
ug: تور بەت قۇرۇلغاندىن كېيىن قىستۇرمىلىرىڭىزنى ئاكتىپلىسىڭىز بولىدۇ.

en: Once you complete these steps, your network is enabled and configured. You will have to log in again.
ug: بۇ قەدەملەرنى تاماملىغاندىن كېيىن سىزنىڭ تورىڭىز قۇرۇلۇپ سەپلىنىپ بولغان بولىدۇ. ئاندىن قايتا كىرىشىڭىزگە توغرا كېلىدۇ.

en: Only the characters a-z and 0-9 recommended.
ug: پەقەت كىچىك يېزىلغان ھەرپلەر ۋە رەقەملەرنىلا ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: Operational Settings
ug: تاللانما تەڭشەكلەر

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
ug: سەپلەش باسقۇچلىرىنى تاماملاڭ. يېڭىدىن تور قۇرۇش ئۈچۈن ئاۋال مەۋجۇت تورنىڭ ساندان جەدۋەللىرىنى ئۆچۈرۈۋېتىڭ.

en: Please make sure the Apache <code>mod_rewrite</code> module is installed as it will be used at the end of this installation.
ug: Apache نىڭ <code>mod_rewrite</code> مودۇلىنىڭ قاچىلىنىپ بولغانلىقىنى جەزملەشتۈرۈڭ. ئۇ تور قۇرۇشنىڭ ئاخىرقى باسقۇچىدا لازىم بولىدۇ.

en: Registration Settings
ug: تىزىملىتىش تەڭشەكلىرى

en: Registration is disabled.
ug: تىزىملىتىش توختىتىلغان.

en: Registration notification
ug: تىزىملىتىش ئەسكەرتىشى

en: Return to Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتىگە قايتىش

en: Select a user to change role.
ug: دەرىجىسىنى ئۆزگەرتمەكچى بولغان ئىشلەتكۈچىنى تاللاڭ.

en: Select a user to remove.
ug: يۆتكىمەكچى بولغان ئىشلەتكۈچىنى تاللاڭ.

en: Send the network admin an email notification every time someone registers a site or user account.
ug: ھەر قېتىم بىراۋ تور بەت ياكى ئىشلەتكۈچى ھېساباتى تىزىملاتقاندا تور بەت باشقۇرغۇچىسىغا ئېلخەتتە ئۇقتۇرۇش قىلىنسۇن.

en: Server Address
ug: مۇلازىمېتىر ئادرېسى

en: Site Address
ug: تور بەت ئادرېسى

en: Site activated.
ug: تور بەت ئاكتىپلاندى.

en: Site archived.
ug: تور بەت ئارخىپلاندى.

en: Site deactivated.
ug: تور بەت ئاكتىپسىزلاندى.

en: Site deleted.
ug: تور بەت ئۆچۈرۈلدى.

en: Site info updated.
ug: تور بەت ئۇچۇرلىرى يېڭىلاندى.

en: Site marked as spam.
ug: تور بەتكە سپەم دەپ بەلگە قويۇلدى.

en: Site options updated.
ug: تور بەت تاللاشلىرى يېڭىلاندى.

en: Site removed from spam.
ug: تور بەت سپەمدىن قالدۇرۇلدى.

en: Site unarchived.
ug: تور بەت ئارخىپتىن قالدۇرۇلدى.

en: Site upload space
ug: تور بەت يۈكلەش بوشلۇقى

en: Site: %s
ug: تور بەت: %s

en: Sites deleted.
ug: تور بەتلەر ئۆچۈرۈلدى.

en: Sites marked as spam.
ug: تور بەتلەرگە سپەم دەپ بەلگە قويۇلدى.

en: Sites removed from spam.
ug: تور بەتلەر سپەمدىن قالدۇرۇلدى.

en: Sub-directories
ug: قىسمىي-مۇندەرىجىلەر

en: Sub-directory Install
ug: قىسمىي-مۇندەرىجە قۇرۇش

en: Sub-domain Install
ug: قىسمىي تورنامى قۇرۇش

en: Sub-domains
ug: قىسمىي- تورناملىرى

en: The URL for the first comment on a new site.
ug: يېڭى تور بەتتىكى تۇنجى ئىنكاسنىڭ ئادرېسى.

en: The author of the first comment on a new site.
ug: يېڭى تور بەتتىكى تۇنجى ئىنكاسنىڭ ئاپتورى.

en: The first comment on a new site.
ug: يېڭى تور بەتتىكى تۇنجى ئىنكاس.

en: The first page on a new site.
ug: يېڭى تور بەتتىكى باش بەت.

en: The first post on a new site.
ug: يېڭى تور بەتتىكى تۇنجى يازما.

en: The internet address of your network will be <code>%s</code>.
ug: تورىڭىزنىڭ ئىنتېرنېتتىكى ئادرېسى <code>%s</code> بولىدۇ.

en: The username and password will be mailed to this email address.
ug: ئىشلەتكۈچى نامى ۋە پارول مۇشۇ ئېلخەت ئادرېسىغا ئەۋەتىلىدۇ.

en: The welcome email sent to new site owners.
ug: قارشى ئېلىش خېتى يېڭى تور بەت ئىگىسىگە ئەۋەتىلدى.

en: The welcome email sent to new users.
ug: يېڭى ئىشلەتكۈچىلەرگە قارشى ئېلىش ئېلخېتى ئەۋەتىلدى.

en: Theme disabled. | %s themes disabled.
ug[0]: ئۇسلۇب توختىتىلدى.
ug[1]: %s ئۇسلۇب توختىتىلدى.

en: Theme enabled. | %s themes enabled.
ug[0]: ئۇسلۇب قوزغىتىلدى.
ug[1]: %s ئۇسلۇب قوزغىتىلدى.

en: Themes %s
ug: ئۇسلۇبلار %s

en: There was an error creating the user.
ug: ئىشلەتكۈچى قۇرۇشتا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: This theme may be active on other sites in the network. | These themes may be active on other sites in the network.
ug[0]: بۇ ئۇسلۇب توردىكى باشقا تور بەتلەردە ئاكتىپ ھالەتتە بولۇشى مۇمكىن.
ug[1]: بۇ ئۇسلۇبلار توردىكى باشقا تور بەتلەردە ئاكتىپ ھالەتتە بولۇشى مۇمكىن.

en: To make your installation more secure, you should also add:
ug: تېخىمۇ بىخەتەر قىلىش ئۈچۈن بۇلارنىمۇ قوشۇشىڭىز كېرەك:

en: Transfer or delete posts and links before deleting users.
ug: ئىشلەتكۈچىلەرنى ئۆچۈرۈشتىن بۇرۇن يازما ۋە ئۇلانمىلارنى كۆچۈرۈۋېلىڭ ياكى ئۆچۈرۈۋېتىڭ.

en: Update Network
ug: تورنى يېڭىلاش

en: Updates
ug: يېڭىلاشلار

en: Upload Settings
ug: يۈكلەش تەڭشەكلىرى

en: Upload file types
ug: يۈكلەشكە بولىدىغان ھۆججەت تىپلىرى

en: User accounts may be registered.
ug: ئىشلەتكۈچى  ھېساباتىنى تىزىملاتقىلى بولىدۇ.

en: User created.
ug: ئىشلەتكۈچى قۇرۇلدى.

en: User is already a member of this site.
ug: ئۇ ئىشلەتكۈچى بۇ تور بەتنىڭ ئەزاسى بولۇپ بولغان.

en: Username and password will be mailed to the above email address.
ug: ئىشلەتكۈچى نامى ۋە پارول يۇقىرىقى ئېلخەت ئادرېسىغا ئەۋەتىلىدۇ.

en: Users are not allowed to register these sites. Separate names by spaces.
ug: ئىشلەتكۈچى تىزىملىتىش چەكلەنگەن تور بەتلەر. تور بەت نامىنى بوش ئورۇن بىلەن ئايرىڭ.

en: Users deleted.
ug: ئىشلەتكۈچىلەر ئۆچۈرۈلدى.

en: Users marked as spam.
ug: ئىشلەتكۈچىلەر سپەم دەپ بەلگە قويغان.

en: Users removed from spam.
ug: ئىشلەتكۈچىلەر سپەمدىن قالدۇرۇلدى.

en: Warning!
ug: ئاگاھلاندۇرۇش!

en: Warning! User %s cannot be deleted.
ug: ئاگاھلاندۇرۇش! ئىشلەتكۈچى %s نى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network admnistrator.
ug: ئاگاھلاندۇرۇش! ئىشلەتكۈچى %s تور باشقۇرغۇچىسى بولغاچقا ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ.

en: Warning! User cannot be modified. The user %s is a network administrator.
ug: ئاگاھلاندۇرۇش! ئىشلەتكۈچى %s تور باشقۇرغۇچىسى بولغاچقا ئۆزگەرتكىلى بولمايدۇ.

en: Warning:
ug: ئاگاھلاندۇرۇش:

en: Welcome Email
ug: قارشى ئېلىش خېتى

en: Welcome User Email
ug: يېڭى ئىشلەتكۈچى

en: Welcome to the Network installation process!
ug: تور قۇرۇش باسقۇچىغا خۇش كەپسىز!

en: What should be done with posts and links owned by <em>%s</em>?
ug: ئىشلەتكۈچى <em>%s</em> نىڭ بارلىق يازمىلىرى ۋە ئۇلانمىلىرى قانداق بىر تەرەپ قىلىنىدۇ؟

en: What would you like to call your network?
ug: قۇرغان تورىڭىزغا قانداق ئىسىم قويماقچىىسىز؟

en: What you would like to call this network.
ug: بۇ تورغا قويۇلغان ئىسىم.

en: WordPress &rsaquo; Confirm your action
ug: ۋوردپرەس &rsaquo; مەشغۇلاتىڭىزنى جەزملەشتۈرۈڭ

en: Yes, Delete this theme | Yes, Delete these themes
ug[0]: شۇنداق، بۇ ئۇسلۇبنى ئۆچۈرىمەن
ug[1]: شۇنداق، بۇ ئۇسلۇبلارنى ئۆچۈرىمەن

en: You are about to remove the following theme: | You are about to remove the following themes:
ug[0]: تۆۋەندىكى ئۇسلۇبنى ئۆچۈرمەكچى بولۇۋاتىسىز
ug[1]: تۆۋەندىكى ئۇسلۇبلارنى ئۆچۈرمەكچى بولۇۋاتىسىز

en: You are not allowed to change the current site.
ug: نۆۋەتتىكى تور بەتنى ئۆزگەرتىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: You are not allowed to delete the site.
ug: بۇ تور بەتنى ئۆچۈرۈشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: You cannot delete a theme while it is active on the main site.
ug: ئاساسىي تور بەتتە ئاكتىپ ھالەتتە تۇرۇۋاتقان ئۇسلۇبنى ئۆچۈرەلمەيسىز.

en: You cannot install a network of sites with your server address.
ug: ئۆز مۇلازىمېتىرىڭىزنىڭ ئادرېسىدا تور قۇرالمايسىز.

en: You cannot use port numbers such as <code>%s</code>.
ug: <code>%s</code> دېگەندەك پورت نومۇرلىرىنى ئىشلىتەلمەيسىز.

en: You do not have permission to access this page.
ug: بۇ بەتنى زىيارەت قىلىشىڭىزغا ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You do not have permission to delete that site.
ug: بۇ تور بەتنى ئۆچۈرۈشىڭىزگە يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You do not have sufficient permissions to add sites to this network.
ug: بۇ تورغا تور بەت قوشۇشىڭىزغا يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You do not have sufficient permissions to add users to this network.
ug: بۇ تورغا ئىشلەتكۈچى قوشۇشىڭىزغا يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You do not have sufficient permissions to delete themes for this site.
ug: بۇ تور بەتنىڭ ئۇسلۇبلىرىنى ئۆچۈرۈشىڭىزگە يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You do not have sufficient permissions to edit this site.
ug: بۇ تور بەتنى تەھرىرلىشىڭىزگە يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You do not have sufficient permissions to manage network themes.
ug: تور ئۇسلۇبلىرىنى باشقۇرۇشىڭىزغا يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You do not have sufficient permissions to manage themes for this site.
ug: بۇ تور بەتنىڭ ئۇسلۇبلىرىنى باشقۇرۇشىڭىزغا يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You may add from existing network users to this site.
ug: مەۋجۇت تور ئىشلەتكۈچىلىرىنى بۇ تورغا قوشسىڭىز بولىدۇ.

en: You may add from existing network users, or set up a new user to add to this site.
ug: بۇ تورغا مەۋجۇت تور ئىشلەتكۈچىلىرىدىن قوشسىڭىزمۇ، ياكى يېڭىدىن ئىشلەتكۈچى قۇرۇپ قوشسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: You must define the <code>WP_ALLOW_MULTISITE</code> constant as true in your wp-config.php file to allow creation of a Network.
ug: تور قۇرۇش ئۈچۈن wp-config.php ھۆججىتىڭىزدىكى <code>WP_ALLOW_MULTISITE</code> تۇراقلىق مىقدارىنىڭ قىممىتىنى راست قىلىپ بەلگىلەڭ.

en: Your email address.
ug: ئېلخەت ئادرېسىڭىز.

en: [%s] New Site Created
ug: [%s] يېڭى تور بەت قۇرۇلدى

[ctx: network]
en: Theme deleted. | %s themes deleted.
ug[0]: ئۇسلۇب ئۆچۈرۈلدى.
ug[1]: %s ئۇسلۇب ئۆچۈرۈلدى.

[ctx: plugin editor]
en: Add New
ug: يېڭىدىن قوشۇش

[ctx: site]
en: Add New
ug: يېڭىدىن قوشۇش

[ctx: sites per page (screen options)]
en: Sites
ug: تور بەتلەر

[ctx: subdirectory examples]
en: like <code>%1$s/site1</code> and <code>%1$s/site2</code>
ug: <code>%1$s/torbet1</code> ۋە <code>%1$s/torbet2</code> دېگەندەك

[ctx: subdomain examples]
en: like <code>site1.%1$s</code> and <code>site2.%1$s</code>
ug: <code>torbet1.%1$s</code> ۋە <code>torbet2.%1$s</code> دېگەندەك

[ctx: theme]
en: Add New
ug: يېڭىدىن قوشۇش

[ctx: themes per page (screen options)]
en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار
